Socialinis darbas su vaikais ir jaunimu
Jungtinės magistrantūros studijos
 
EN  |    LT

Finansinė parama

Pagal Lietuvos Respublikos įstatymus, jungtinė studijų programa reikalauja vieno studijų semestro užsienyje: užsienyje turi būti surinkta ne mažiau nei 25 % programos kreditų.

Kiekvienas universitetas vykdo studijų programos akreditaciją kaip jungtinės studijų programos. Studijų kalba – anglų, studijų trukmė – 1,5 metų/ 3 semestrai. Pirmą ir trečią semestrą studentai mokosi MRU, antrą – RSU, Latvijoje. Paskutinį semestrą yra galimybė pasirinkti praktiką arba socialinėse institucijose, dirbančiose su vaikais ir jaunimu Lietuvoje, arba praktiką kitame partnerių universitete: RSU, Porto universitete (Portugalija), Prešov universitete (Slovakija).

Visiems studentams, sėkmingai baigusiems studijų programą, įteikiamas diplomas, kuriame nurodoma, kad studentui (-ei) yra suteiktas jungtinis Socialinio darbo magistro laipsnis.  Diplomą pasirašo ir savo antspaudą deda jungtinį Socialinio darbo magistro laipsnį suteikę Universitetai.

Studijų įmoka už pirmuosius studijų metus, taip pat kaip ir kelionė bei apgyvendinimas Latvijoje ir užsienio universitetuose praktikos metu, bus apmokamos iš Europos Sąjungos (priemonė „Studijų kokybės gerinimas, tarptautiškumo didinimas“projekto nr. VP1-2.2-ŠMM-07-K-02-054) lėšų.