Socialinis darbas su vaikais ir jaunimu
Jungtinės magistrantūros studijos
 
EN  |    LT

Rīga Stradiņš Universitetas

Rīga Stradiņš Universitetas (RSU) yra atviras naujiems iššūkiams, kūrybingiems žmonėms bei naujoms idėjoms kurios gali užtikrinti aukščiausią kokybę bet kurioje srityje. RSU yra modernus, prestižinis universitetas pripažintas Europoje ir pasaulyje sveikatos priežiūros ir socialinių mokslų srityje.

RSU universiteto statusą įgijo 2002 m., tačiau jo istorinės šaknys nukelia į Rygos Medicinos Institutą, įkurtą 1950 metais Latvijos universiteto Medicinos fakulteto pagrindu, o 1990 m. pervadintą į Latvijos Medicinos Akademiją. Dauguma medicinos specialistų, dirbančių įvairiose srityse Latvijoje, įgijo išsilavinimą būtent Rīga Stradiņš Universitete.

Šiandien RSU ruošia ne tik gydytojus, stomatologus, farmacininkus ir slaugytojus, bet ir reabilitacijos, visuomenės sveikatos priežiūros, socialinių mokslų ir teisės sričių specialistus. Universitetas didelį dėmesį skiria toms specialybėms, kurios labai reikalingos visuomenei ir valstybei.

RSU iš viso studijuoja 7096 studentai, kurių dauguma yra dieninio skyriaus studentai, bei dirba 423 akademiniai darbuotojai. Dauguma studentų studijuoja Medicinos, Slaugos, Reabilitacijos fakultetuose.


Papildoma informacija »